Ah I think I can do that haha.If you can tie your own shoes you'll be fine.
The instructors are there to help you and everyone in the class pass.
Don't be afraid to ask questions.
Relax and have fun...and take some snacks.
I’m doing my course at the end of the month and it cost me $270 for PAL and RPAL. Definitely pricier!Can I ask how much the coarse is these days?
I think when I did it, it was $80 for both non and res. LOL
Non-res only was $50
Yep!I’m doing my course at the end of the month and it cost me $270 for PAL and RPAL. Definitely pricier!